Tvorba webových projektů

U nás si můžete nechat zhotovit jakékoliv projekty, od těch jednoduchých až po ty složité. Ke každému projektu přistupujeme individuálně a se stejným nadšením a pílí. Nevěříte? Kontaktujte nás, ať Vás o tom můžeme přesvědčit.

Tvorba webových prezentací

Chcete vlastnit svůj nový web nebo ten starý Vám již nic nepřináší? Pak jste tu naprosto správně. Nový web Vám vytvoříme nebo zanalyzujeme starý a provedeme modernizaci tak, aby nová prezentace splňovala nové normy. S tím jsou spojeny především tyto práce. 
• Převody a registrace nových domén.
• Zřízení nového či výhodnějšího hostingu.
• Grafické a designové práce.
• Poutavý copywriting na míru.
• Instalace nového či upraveného projektu na FTP účet.

Tvorba E-shopů

Potřebujete nový e-shop, nebo rozběhnout starý, který Vám již přestal vydělávat nebo postupně upadá jeho návštěvnost? Kontaktujte nás, my se na to podíváme a opět starý E-shop oživíme.
• Provedeme kompletní prodejní weby nebo portály.
• Vytvoříme obchodní nástroj, který bude přínosem.
• Maximálně zhodnotíme Vaši investici do IT služeb.
Pořiďte si obchodní nástroj, který bude konečně vydělávat!!!

Tvorba blogů

Pokud jste kreativní spisovatel/ka a máte o čem psát, je blog v dnešní době výborným nástrojem, jak své informace ventilovat široké veřejnosti. Přerůstá Vám starý už přes hlavu nebo chcete založit nový s možností vlastní správy jednoduchým systémem? Pak nás kontaktujte. Rádi založíme nový nebo převezmeme kontrolu nad starým až do doby, dokud nebude plně stabilní, poté Vám ho navrátíme do Vaší správy s patřičným proškolením a podporou. U velmi rozsáhlých blogů můžete nechat jeho provoz dokonce celý na nás za paušální úplatu.

Ani jakkoliv složité projekty pro nás nejsou překážkou. Využijte našich mnohaletých zkušeností při vývoji a tvorbě těch nejsložitějších moderních systémů všech druhů.

Analytika, optimalizace a marketing

Kompletní analytické a marketingové práce. Web musí být vždy přínosem ne zátěží!

Konkurenční a webové analýzy

Na začátku každého projektu provedeme po domluvě se zákazníkem základní analýzy, které dělíme do dvou částí. První částí je Analýza konkurence, kdy porovnáme již existující konkurenci a stanovíme nejlepší postup (výstupem je zpráva). Druhou částí je Webová analýza, kdy odlišíme projekt od konkurence a dodáme mu přidanou hodnotu. Tyto analýzy jsou nezbytné a jejich výsledek určí další směr projektu. Za příplatek lze zhotovit i hloubkové analýzy.

SEO, marketing a optimalizace

Po vytvoření prezentace, je potřeba celý projekt optimalizovat pro vyhledávače, tzv. SEO. Zpracujeme různé modely marketingových a prodejních studií, ze kterých je vyhotovena prodejní strategie. Dále stanovíme silné a slabé stránky prodeje s možnými budoucími riziky, které řeší samostatný strategický plán. Za paušální úhradu také analyzujeme chování zákazníků na stránkách a zákazníkům předkládáme reporty s návrhy pro změny a další vývoj.

Sociální sítě, jejich správa a propagace

Na přání také založíme firemní i osobní profily na sociálních sítích jako Facebook, Twitter, Instagram atd. V případě zajmu, provážeme s webovou prezentací. Ke správné propagaci webové prezentace bezesporu patří. Za paušální úplatu nabízíme také jejich správu, automatizaci atd. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, nebo využijte jeden z našich paušálních balíčků a přenechte nám správu svého profilu již nyní.

Dále si můžete nechat zhotovit jakékoliv grafické návrhy. Od profesionálního loga, přes kompletní firemní identitu nebo např. návrh světelných reklam či bilboardů. Nově v roce 2019 navrhujeme a tiskneme na 3D tiskárně. Pro více informací nás kontaktujte.

Ostatní a doplňkové služby

Po ukončení projektů se zákazníkem nekončíme. Vytvořením webové prezentace práce začíná!

Obsluha webů

Nechte obsluhu webu a podrobné analýzy na nás. Našim zákazníkům, nabízíme za paušální poplatek kompletní obsluhu webu, která je vedena na profesionální úrovni. Rozhodovací procesy, jsou podloženy vyhodnocením monitorovaných informací, které byly získané měřením dat při provozu webu. 

Tvorba manuálů, technická podpora, školení zaměstnanců

U rozsáhlých projektů zhotovíme na přání odborné manuály, zajistíme technickou podporu během pracovní doby nebo proškolíme Vaše zaměstnance - jak být při správě webu progresivní. Pokud vlastníte námi zhotovený projekt, školení v délce 1,5 h provádíme ZDARMA.

Vývojové práce

Chcete být připraveni na konkurenci a být vždy o krok napřed? Pak nabízíme práce na vývoji složitých projektů. Aktivně se podílíme na studiích a analýzách, ze kterých tvoříme zprávy o jejich výsledku. Pokud chcete přizvat do teamu profesionály, vyzkoušejte spolupráci s námi, rádi si s Vámi dohodneme nezávaznou schůzku u Vás v kanceláři či provozu, abychom lépe poznali celou Vaší problematiku.

Paušální balíčky

Využijte našich výhodných balíčků.

Standart

WEB

Obsluha webu

CZK 2.800,-
10 h / měsíčně
 • při platbě na 6 měsíců
 • SLEVA: 5%
 • při platbě na 12 měsíců
 • SLEVA: 10%

Business

SOCIAL

Obsluha sociálních sítí

CZK 2.500,-
10 h / měsíčně
 • při platbě na 6 měsíců
 • SLEVA: 5%
 • při platbě na 12 měsíců
 • SLEVA: 10%

Premium

BUSINESS

Kompletní balík pro podnikatele

CZK 4.500,-
2O h / měsíčně
 • při platbě na 6 měsíců
 • SLEVA: 5%
 • při platbě na 12 měsíců
 • SLEVA: 10%
Adresa

Modern Vision Studio
Pobřežní 394/12
186 00 Praha Karlín

Telefon

Office : +420 607 472 133 

Sociální sítě